Lightweight Outdoor Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 for Building Edge Billboard
Detail produk:
| Tempat asal: | Cina |
| Nama merek: | CHARMING |
| Sertifikasi: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Nomor model: | P3.91 |
Syarat-syarat pembayaran & pengiriman:
| Kuantitas min Order: | 1 |
|---|---|
| Harga: | dapat dinegosiasikan |
| Kemasan rincian: | Kotak Karton, Kotak Kayu, Kotak Penerbangan |
| Waktu pengiriman: | 30 hari kerja setelah pembayaran |
| Syarat-syarat pembayaran: | T/T, L/C, Western Union, Paypal, Uang Tunai |
| Menyediakan kemampuan: | 500 BUAH per minggu |
|
Informasi Detail |
|||
| Maks. Kekuatan: | 200W | Rentang hidup: | ≥50000 Jam |
|---|---|---|---|
| Kecerahan: | 4000 CD/m² | Level abu -abu: | 14-16 bit |
| Kecepatan penyegaran: | 7680Hz | Suhu Kerja: | -20 ~ 60 ℃ |
| Menyoroti: | lightweight outdoor LED display,right angle LED cabinet P3.91,IP65 rental LED billboard |
||
Deskripsi Produk
Lightweight Outdoor Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 for Building Edge Billboard
Lightweight Outdoor Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 for Building Edge Billboard
Technical Specifications
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Brightness | 4000 CD/m² |
| Maintenance Method | Front & Rear |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| Protection Level | IP65 |
| Cabinet Weight | 7.5kg |
Product Features
-
Ultra‑light 7.5kg for reduced structural load on buildings
-
Right angle design for clean building edge transitions
-
Hard‑wired internal connection eliminates cable loosening
-
Anti‑fool mounting for fast large‑scale installation
-
Drop‑fit corner alignment without measuring tools
Product Gallery
Ingin Tahu lebih detail tentang produk ini



